Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 32vs64

mam visa na 32bit jednojadru kdyz jen prehodim disk na jiny pc s dvou jadrem je nutna preinstalace na 64 bit dik za odpoved

Stejnou instalaci rozmnoženou z jednoho disku používají firmy co vyrábí /setavují/ počítače s pořád stejným HW.Na jeden se udělá instalace a další stovky PC se to pouze skopíruje!!Musí být ale všechny komponenty stejné!!