Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cod 4

Punkbuser must be enebled before joining this server.
PunkBuster can be enebled/disabled in the multipayerovi options menu.
visit www.evenbalance.com for punkbaser supprort

nemuzu se pripojit na cod 4..(prez game park..),,a to co je vise napsano mi tam stale skace..poradite mi nekdo?

Pro instalaci nebo aktualizaci Punkbustru si musíte stáhnout soubor, který naleznete zde:

http://websec.evenbalance.com/downloader/download. php?file=1

Pro stažení souboru zadajte bezpečnostní kód a klikněte na Download Now. Stažený soubor je zabalený ve formatu zip, proto ho před instalací rozbalte. Pak ho můžete nainstalovat. Po jeho instalaci si přidáte danou hru do seznamu Punkbustru tlačítkem Add a Game. Když budete mít hru přidanou v tabulce Punkbustru, označte ji kliknutím myši a stlačte tlačítko Check For Updates. Tímto nainstalujete nejnovější aktualizace Punkbustru pro danou hru.

Pak by to mělo být v pohodě.