Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Náhle zpomalení PC

Zdravim, pouzivam PC s XP, delsi dobu vse jak ma, rachlost, spolehlivost, ale nahle se PC spomalilo, jenom start je asi 6x delsi, vypalovani DVD trva cca 40minut, prenos z externiho HDD je tez dlouhavy, pro upresneni- kdyz kopiruji na SD2GB soubor o velikosti cca 900mb tak to najednou trva ca 25minut, drive cca 15sekund. Do PC jsem nic neinstaloval, nechapu. Diky za radu

Ano je to usb 2.0 ale i v 1.0 to nikdy nebylo tak pomale, pomale je treba i to kdyz kopiruji primo v pc,uz jsem prohledal pc i NODEM a i s softikem co ma Microsoft pro hledani nebezpecneho softu a nic nenasel. Zkousel jsem dat i posledni bod obnoveni ze dne kdy vse slo jeste ok.. Asi mi nezbyde nic jineho nez format, to se mi moc nechce.