Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Filmy

Ahoj.
Hledal jsem to tu, ale nikde jsem to nenašel. Je normální že se mi sekají filmy a písničky když zrovna stahuji(když se koukám na něco jiného)? A aby toho nebylo málo tak jsem zjistil že mi to dělá i když nestahuji. Proto jsem skoušel zvětšit virtuální paměť. Nemam ji třeba ještě nějak vymazat? V pátek jsem kůli tomu ďál defragmentaci disku a čištění disku... Moc to nepomohlo.. Prosím o radu... Přehrávače mam W. Media player, Vlc media player, Media player classic, a Divx player. A ve vlc player mam ještě nějaký rozladěný obraz....

Zvetsovani virtualni pameti nepomuze. Pomohlo by vycisteni disku (vymazani tempu apod.). K tomu si vystacis s nastrojem, ktery je soucasti systemu.
Ale mnohem vic by pomohlo zruseni vsech zbytecnosti, ktere se spousti pri startu a pak zbytecne zatezuji pocitac.
Predpokladem je pocitac bez viru a spyware