Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mě internet

Ahoj prosím o radu: mám problém s netem (nebo pc) když dám pc do úsporného režimu a pak ho znovu zapnu tak me nejde internet (používám prohlížeč mozillu),musím to restartnout a pak je vše ok :-(

Podľa toho aký máš internet. Pri prvom spojení získaš IP adresu od DHCP svojho ISP, dáš do úsporného režimu, takže vlastne zrušíš spojenie, medzitým tvoj ISP pridelí túto IP niekomu inému. Zobudíš systém no on si pamätá tú pôvodnú IP a si bez spojenia ....
Niečo sa mi marí že je na to oprava k stiahnutiu, hľadaj