Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na notebook DELL XPS M153

Ahoj. Zvažuji, že si tento notebook pořídím(ale jsem laik a potřebuji poradit)

- Jelikož ho chci občas zapojovat i ke stolnímu LCD monitoru, nebo k TV a na ni si přes něj pouštět full hd filmy, tak mě trochu zarazilo, že nemá dle specifikací digitální výstup pro monitor. Dá se to nějak ošetřit?
- HDMI výstup přenáší jak obraz, tak i zvuk? Ale tento výstup vede přece z grafiky, tak jak může přenášet i zvuk?
- Jinak rád uvítám Vaše osobní zkušenosti.

Také jsem se nikde nedočetl, jakou má zvukovku. Je tedy slušná a 5.1?

Díky

:( Já právě myslel, že když si ho občas zapojím i k FULL HD TV, tak si dopřeju i prostorový zvuk. Nebo snad ano, když to bude zapojené přes HDMI? Já těmto věcem skutečně moc nerozumím a omlouvám se za tyto trapné otázky.

A podle tvého názoru, zvládne tento notebook plynule přehrávat natočené FULL HD záznamy, třeba Sony SR12 FULL HD kamerou?