Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PCSuite - nelze nastavit druh spojení s telefonem

Dobrý den.Koupil jsem si nový notebook Fujitsu, nainstaloval XP 2pack a jiné programy a samozřejmě nejdříve ovladače dodávané k počítači.Nainstaloval PCsuite, připojil přes orig. kabel Nokii E51 nebo E66, počítač nalezl telefon a nainstaloval vše potřebné.Ale telefon nelze připojit, jen jeho pamětovou kartu jako flash disc.odpojím a opět připojím telefon do usb - ozve se tón, který se ozve při přidání jakéhokoliv zařízení, ale během vteřiny se ozve znovu a telefon jde připojit jen k přenosu dat.V nastavení PCSuite to nenajde žádný typ připojení.Vyzkoušel jsem návod z této poradny a použil PCSuite cleaner ,znovu nainstaloval a vše stejné.Instaluji z netu.Ve správci zařízení mám pod porty tu nokii kterou mám zastrčenou v usb.Jinak mám jeden starší notebook a PS a na obou vše funguje naprosto bez problémů.Předem děkuji za radu.petrolej

Mám PCSuite 7 a něco. dnes jsem ji nainstaloval z NOKIE. Po připojení telefonu mi počítač dvakrát pípne a na jiném pc jen jednou a tam to funguje. Jinak na mobilu mám na výběr a když zvolím PCsuite tak nic. Když přenos dat tak se mi načte pamětová karta v počítači a mohu kopírovat, mazat atd jako s fleškou.A to je vše.Termit