Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 40 palcový monitor za 3500,-Kč !

Ahoj, našel jsem tuhle bomba cenu:
http://eshop.kak.cz/zbozi/mol750-40-lcd-monitor-lg -m4210c-m4210c-ba-cerny-black/
Pokud tam mají tuhle cenu a musí ten monitor za ní prodávat, no nekupte to! Za 3500,-Kč 40 palcový a zřejmě kvalitní(S-IPS) monitor. Zeptám se rodičů a možná že ho koupím a potom klidně prodám za 10 tisíc v bazáru :-D

PS: Jak tak koukám, je nedostupný, ale když udělám objednávku a v ní bude 3500, asi mi to za tu cenu budou muset prodat :-)

Myslím, že to má na svědomí automat, který tím nebo oním způsobem stanovuje cenu na základě ceny jejich dodavatele, se kterým mají nějaké online propojení. Zboží neprodávám, ale je už celkem běžné, že web prodejce ukazuje konkrétní stav zásob externího dodavatele. Takže k tomu, aby automaticky nahodil cenu, je už jen malý krůček.