Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak obnovit data z HDD

Poradil by nekdo jak muzu obnovit data z hdd, ktery jsem naformatoval? Naformatoval jsem ho v XP a dal jsem rychli format. Da se nejak obnovit data? Diky za radu

Nejprve si udělej bitovou kopii (celkovou) třeba pomocí DriveImage XML, pak se nedá skoro nic zkazit a data si v případě neúspěchu obnovíš do formy, jak to bylo před akcí. Dále, instaloval nebo kopíroval jsi něco na ten disk? Pokud ano, šance na obnovu jsou velmi nízké a tam bych doporučil firmu zabývající se obnovou dat, ceny jdou ale do tisíců až desetitisíců Kč.