Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem voip

zdravím , nemáte prosím někdo zkušenosti se zřízením voip volání, zdejší administrátor uvádí už od 8.1. různé školácké výmluvy, je divné že by zřízení trvalo 6 týdnů , a já si mohu zvolit jakého chci poskytovatele voipu , bez ohledu na poskytovatele internetu /wifi/ a bez ohledu na region , jsme v Radonicích u Prahy, Děkuji za radu nebo odpověď začátečník

pokud máš "plný net" - tj nejsi za nějakou proxy, hodně tvrdě nastaveným firewallem apod., tak ti VoIP pojede.

Samotné VoIP zařízení nepotřebuje (nemělo by potřebovat) žádný forwardovaný port. Osobně doporučuju služby od 802.cz - mám je a jsem naprosto spokojen.