Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungují mi aplikace

Zdravím všechny, prosím vás potřebuju pomoc, přestaly mi fungovat většina her, videa jdou jen některá,ale třeba na youtube si npustím ani ťuk, nejspíš to bude tím že mi nejde windows media player 11. Mám win vistu, wmp přeinstalovat nejde odinstalovat taky ne. Nevím, no.Děkuji všem předem za radu.

"přestaly mi fungovat většina her" - viz kolegové. protože nemáš určitě rozdělený disk, systém jde jen problematicky přeinstalovat bez ztráty dat. mohla by pomoct opravná instalace, ale nejdřív odvirovat, odspywarovat, pozabíjet všechny blbosti které se automaticky spouští po startu (msconfig.exe) a nacpaly se do doplňků prohlížeče ie.

"videa jdou jen některá" - můžeš zkusit doinstalovat nějaký slušný balík kodeků nebo některý z normálních přehrávačů (vlc, gom player, kmplayer)
"ale třeba na youtube si npustím ani ťuk" - chybí ti podpora flashe, viz předchozí přehrávače. nemáš v ie totálně zakázané activex?

"udělala sem prej pracuje normálně" - to bych z tvého původního dotazu ani neřek.