Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell, Infra-port a ovladače

Dob.den, zajímalo by mě, jaké ovladače jsou potřeba na spuštění infra portu na notebooku, je to Dell Studio 1535 a ještě by mě zajímalo, jak se vlastně ten infra p. zapíná, na stránkách Dellu jsem našel spoustu ovladačů, ale nevím, který je který.Díky za info.

jezisi to mas vistu? Tak to sa mna nepytaj kde to je v jehoVista-chaose. To nemas k tomu notebooku nahodou aj navod? Nevies si pozriet help v tej poondiatej viste? (hladat slovo infra alebo IrDA)

Toto si uz cital? http://windowshelp.microsoft.com/Windows/cs-CZ/Hel p/e22989d0-ec84-44ff-bc4c-7b8c3d15dba11029.mspx
Mas v telefone (alebo co tam chces pripojit) zapnute IrDA? (standardne neni zapnute). Mas v tom notebvooku IrDA alebo to je nejake USB? (ak je to v notebooku mas ho povolene - moze na to byt nejaka klavesova skratka, vid navod k notebooku)?