Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows XP - jak donutit k automatickým aktualizacím?

Ave! Jak donutit WinXP, aby si teď okamžitě hrábly pro aktualizace a zobrazily mi bublinu, že jsou dostupné? Nebaví mě třeba půl hodiny čekat, než si to rozmyslí a začnou něco dělat. Mám nastaveno "Oznamovat, ale aktualizace nestahovat ani neinstalovat", takhle to nastavuju na každém kompu, který mi projde rukama, ale kolikrát to trvá věčnost, než si ty mrchy někam sáhnou. Nechci používat Windows Update. Zkusil jsem aplikovat následující baťák:

net stop wuauserv
regsvr32 /s wuapi.dll
regsvr32 /s wups.dll
regsvr32 /s wuaueng.dll
regsvr32 /s wuaueng1.dll
regsvr32 /s wucltui.dll
regsvr32 /s wuweb.dll
regsvr32 /s jscript.dll
regsvr32 /s atl.dll
regsvr32 /s softpub.dll
regsvr32 /s msxml3.dll
regsvr32 /s wups2.dll
net start wuauserv

ale nic se nezměnilo. V pár případech mi tohle pomohlo, když aktualizace nefungovaly vůbec, ale na dobu čekání to vůbec nemá vliv. Víte někdo jak na to?

"Nelézt na net s IE" je hloupost? A na co pak potrebujete ty zaplaty, kdyz se pripojujete pres jednu z nejdiravejsich veci, co existuji (myslim IE6)? To si myslite, ze ty automaticke BOTY co brousi po webu budou cekat, az na neco kliknete? Bohuzel, kdyz budete mit smulu, staci jen zastrcit LAN kablik, nemit firewall a antivirak a uz se k vam do pc zacne ta havet sackovat...