Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je program, který na PC přehraje filmy(24sn/s), bez toho jemného trhání?

Ahoj, jelikož se filmy točí a přehrávají při 24snímcích/s, tak už mě při jejich přehrávání na PC, to jemné trhání obrazu hodně vadí. Ovšem slyšel jsem, že některé dvd přehrávače májí progressive scan(tj z 25 snimků dopočítávají i mezisnímky a tak lze vidět 50 různých snímků, pro lepší plynulost)

Je tedy nějaký přehrávací program na PC, který by se postaral o případnou větší plynulost(jako právě výše vzpomenutý progressive scan)?

Díky

Myslel jsem, že se to třeba ve vysílání na TV řeší tak, že se těch 24sn/s pustí rychlostí 25sn/s, třeba hodinový snímek tak bude o necelé tři minuty kratší ale je to jednodušší než něco dopočítávat.