Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zkopírovat hra

ahoj,teď sem chtěl zkopírovat jednu hru na ex.harddisk,ale asi ve 40% se to zastavilo a objevila se nějaká chyba s textem nelze zkopírovat chyba dat (ciklická redundantni kontrola) nevíte co s tím mám dělat

dík všem za radu

Ten nejmenovaný jsem asi já, a pokud jsi dobře četl, tak jsem psal, že pálím pouze disky, které jdou kopírovat (kopie pro vlastní potřebu NENÍ zakázaná), a pokud je na CD/DVD ochrana, tak KUPUJI druhé médium! Vím, že jsem exot, ale nevím, jak jinak naučit potomky, že krást se nemá, než vlastním příkladem… Takže argumentuj až po přečtení celého threadu, prosím (a děkuji).
K.

Tady: http://pc.poradna.net/q/view/341499-problemy-s-hra nim-hry-mafia?page=r341741#r341741

jejich kopírování (=obcházení protikopírovací ochrany) je nelegální

mylis se, neni to nelegalni. jina vec je, jaka je procentualni uspesnost.

naopak nektere protikopirovaci ochrany jsou nelegalni, protoze o nich ve standardu CD-ROM neni ani zminka, myslim Philips nebo kdo (jeden ze spoludrzitelu patentu na CD) se proti tomu kdysi bouril, ale vyznelo to do ztracena, bohuzel.