Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "orezat" pisnicky

Dobry den, mohli byste mi prosim vas poradit, jaky program stahnout, ktery by mel schopnost "orezavat" pisnicky, zkratka, mam pisnicku a je tam dlouha predehra a moc mi to tam nesedi- potrebovala bych to orezat, kuju za odp:)

Tak este raz, z hore uvedenych je najlepsi - vhodny prave mp3DirectCut, je zadarmo, intuitivny a hlavne, narozdiel od inych, vystrihne cast bez rekompresie, to znamena bez straty kvality. Este pridavam odkaz:

mp3dc.html

Inak mp3Trim nedokaze strihat, alebo aspon starsia verzia ktoru som mal to nedokazala a hlavne free verzia je limitovana, je tam obmedzenie na velkost alebo dlzku suboru.