Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade procesoru na MB GA M61P S3

Mám základní desku gigabyte ga-m61p_s3 a chcu si změnit procesor jenomže to chce překopat i BIOS . Nevím jestli to má vůbec cenu tam dávat troj nebo čtyř jadro od Phenomu .. bude to stabilni ? prosím poraďte.
Změna předmětu, původně: Kdo poradi ? (touchwood)
Ó Bože, Ó Bože!!! (touchwood)

Nemůžeš napsat něco lepšího, než : Kdo poradí? Třeba: Upgrade procesoru na MB GA M61P S3
Jestli to má cenu? Nenapsal jsi, jaký procesor máš teď, v čem ti nestačí a co si od upgrade slibuješ. BIOS upgraduješ ve Windows utilitou @BIOS od Gigabyte- je zřejmě na CD k desce.

No mam jedno jadro od AMD Athlon 3200 ale prostě chci vyšší výkon ve hrách . A dělají mi to v prodejně kde jsem to kupoval a prodavač mi radil ať se ještě poptam že ten novy BIOS neni moc stabilni tak nevim mam do toho jít ?

Ve hrách je víc důležitá grafická karta a o té nepíšeš nic. Velikost operační paměti ( RAM) taky neznámá. To se pak těžko radí. Můžeš zkusit mírně zvýšit výkon utilitou Easy tune, která bývá na CD k základní desce, nebo se dá stáhnout na stránce Gigabyte. Doporučuju napsat: značku a wattáž zdroje, typ GK a velikost o. paměti ( RAM), a verzi Windows ( XP, Vista). Pak se myslím dočkáš nějakého doporučení