Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem má cenu rozšiřovat RAM?

zakoupil jsem notas toshiba personal computer

parametry intel(R)core(TM)2 duo cpu
T 5450 @1.66GHz 1.67GHz
32bit.opetační system
procesor 4.7
grafika 3.5
herní grafika 3D aplikace a hry
primární pevny dysk 5.1
pamět 1.25 (RAM)

Tak jsem se chtěl zeptat jestli ma cenu rosšiřovat RAM.
Dá se rosšířit aš na 4g a co znamenají všechna tato čísla.
Děkuji všem za radu Miras
Změna kategorie, původně: Operační systémy
Změna předmětu, původně: rada pro novačka (karel)

Snad si nejprve nastuduj aspoň elementární věci o počítačích a základech češtiny. I bez rozšíření paměti bude ta věc zatím mnohem rychlejší než ty. Takže stejně nejvíc času strávíš hledáním, kde se co nastavuje a zapíná.
Pokud máš přesto touhu mít na té věci víc paměti, odnes to do servisu.

primární pevny dysk 5.1

To tam určitě máš?

RAM