Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s webkou

Ahoj lidi,fungovali mi kamera a z ničeho nic přestala,když ji nainstaluji znova tak mi to napíše Error Creating Device Enumerator co to znamená prosím!
Jo je to kamera A4tech 130mk

ted to tady na poradne akorat nekolikrat zaznelo, coz takhle vyzkouset bod obnoveni a obnovit se do nejakeho dne, kdy to jeste stoprocentne chodilo.

muze to byt jen nejaky problem na ovladaci, ale jak vzniknul ti tu ztezka nekdo povi.

A toto je kdo teda

Milos15 [212.79.110.xxx], 06.07.2017 20:02
perfektni. Chodi to chodi. Kdyz to chodilo tak to muselo byt dobre vsechno. Proc najednou instalovat desku a mozna cely Windows? Dobra rada nad zlato. Prave mam stejny problem.....

Ten příspěvek je přímo nad de mnou tet mi k tomu něco řekni musíš koukat víš.