Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graficka karta

Dobry den , mam sestavu: AMD athlo 64 X2 Dual Core Processor 4200+, 4,0 GB RAM a graf. kartu ASUS X1950 series..Graficka karta mi tak trochu znehodnocuje herni pc (jelikoz ma jen 256 MB)..Potřeboval bych poradit jakou graf. kartu (asi do 5000)...a aby mela alespon 512 MB... dekuju..

to je pomerne rozsireny blud s tou pameti...

Nedavno mi volal znamej, co ma delat, ze se mu seka Crysis. na otazku jakou ze to mas grafiku rekl "nevim, nakou 512ku". Pak jsem zjistil ze X1650pro a byl jsem doma. Proto jsou v cenicich spousty karet s lowend chipy a gigabyty pameti... Najdou si svoje kupce:-D