Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno uvolnění registru

Ahoj, tohle sem se docetl v Udalostech správy a protože se evidentně jedná o antivirus, tak se ptám-co je to uvolnění souboru registru? a bude mi to fungovat v pořádku dál? má cenu se tím zabívat?
Mám Win Vista Home Premium, SP 1. A co sem se koukal, tak se tahle událost stala při vypínání pc. Od té doby byl pc několikrát zapnut a vypnut a zdá se, že je všechno v pořádku. Ptám se jen proto, že se jedná o antivirus a ten chci mít v pořádku. Děkuju za odpověďi!

Systém Windows zjistil, že soubor registru je stále používán jinými aplikacemi nebo službami. Soubor bude nyní uvolněn. Aplikace nebo služby, které soubor registru používají, nemusejí potom fungovat správně.

PODROBNOSTI –
1 user registry handles leaked from \Registry\User\S-1-5-21-288180105-2147903505-27547 57722-1000_Classes:
Process 3908 (\Device\HarddiskVolume3\Program Files\Norton Internet Security\Engine\16.2.0.7\ccSvcHst.exe) has opened key \REGISTRY\USER\S-1-5-21-288180105-2147903505-27547 57722-1000_CLASSES

je to hláška,ktorú si nemusíš vôbec všímať,je to len nezrovnalosť,ktorá sa zaznamená do eventlogu vtedy,keď sa nejaký program,služba v systéme spustí alebo vypne pomalšie než predpokladá služba Index hodnotení používatelských skúseností so systémom windows,tam sú nastavené určité namerané hodnoty,z ktorých sa vypočíta a zobrazuje to bodové ohodnotenie a tieto hodnoty sa porovnávajú s kondíciou systému.Pokial niektorý program tieto predtým namerané hodnoty nejakým spôsobom prešvihne,tak sa o tom spraví zápis do eventlogu