Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ctags pro PsPad?

Nazdarek,

nepovedlo se nekomu zprovoznit ctags v PsPadu? Cosi jsem nasel, ale nejak se mi to nepovedlo zprovoznit. Nebo lepe - coz takhle pridat nativni podporu? :-)

Dik za tipy,
Kubik

No, ctags je databaze identifikatoru v danym projektu, ktera umoznuje rychly vyhledavani referenci a definic. Jinak receno: mam kus kodu, kterej vola funkci "neco_udelej()". ctags ti umozni snadno najit definici ty funkce tak, ze treba pravokliknes a vyberes "Najdi definici funkce".
Z free editoru to umi snad jen vi a to neni nic pro me, z komercnich snad UltraEdit nebo Boxer (?).