Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows movie maker

Zdravím mám takový problém ... cca po půl roku jsem zapl wmm, ale při importu movie vždy wmm padne ... viz screen ... takže tam video nejde hodit ... zkoušel jsem to přeinstalovat stahnout z netu a nahodit, ale furt ta stejný chyba, nevím jestly něco nevymazat z c/ nebo tak někde a pka to znovu nahodit kdo s tím má zkošenosti prosím poradit díky moc.

To je gabesťáckej splitter. Já bych řekl, že je starší verze, nebo blbě nastavenej a pokouší se uložit kontejner avi (99%), který není "nový avi" (opendml - podporující velké soubory) a video přesáhne jeho mez. Nebo ukládá na disk, který nepodporuje takovou velikost.
-----
Odinstaloval bych veškerý codec packy a nainstalil pouze ffdshow, který by měl mět splitter aktualizovaný a hlavně bez "války kodeků", jak už to chodí mezi třiceti packama.
EDIT// nějakou přibližnou velikost to neřeklo?
------
VFW = Video for Windows - nejstarší norma - 1 AVI soubor nesmí být větší než 2 GB

Direct Show - 1 AVI soubor může mít délku až 4 GB

OpenDML - soubor není omezen délkou (ale limit FAT32 filesystému je 4 GB). Na NTFS filesystému pod Windows 2000 můžete nahrát video do jediného AVI souboru, který může mít délku klidně i 30 GB. Ale musíte vlastnit i program, který s ním dokáže dále pracovat.
Mimochodem sem se tam juknul do WMM a je to DV_AVI - to je bitrate jako kráva - velikost bude značná.

EDIT poslední. teď jsem si našel co o tom říká MS dvavi.mspx to jsou ale pokrytci. :-) Vymyslím a nechám na jinejch.

Zdravím
.. omlouvám se borcům, co jsou tady přes PC. Přesně
tá samá tabulka se mi objevovala při spuštění WMM. Teď k věci,
při zapnutí PC, vždy spustím i Strong DC ++. Jednou jsem před spuštěním
WMM ten Strong vypnul, a kupodivu, tabulka se už neobjevila, a není ani
se Strongem. Je to asi kravina, byl to momentální nápad, ale jestli
to mělo souvislost, tak to nevím. A také, před třemi dny mi tady
někdo s problémem poradil NERO, tak mu tady děkuji, opravdu to šlo.
mi