Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno FF a jeho pokusy a vytacane spojenia

Ja som pouzivatel Opery a FF mam len kvoli pluginom do hier, ktore hravam, a preto celkom dobre nechapem, co FF sleduje tym, ze sa neustale pokusa pripajat cez zalozne gprs pripojenie.
Mam pocit, ze to spravi vzdy ked sa mu nezda odozva stranky, ale obcas mi to okno vyskakuje len tak nicoho nic...ale to zase davam do suvisi s reload skriptmi na strankach.
Ked som pripojeny cez Flarion este ako tak pochopim, ze sa mu nepaci odozva na sieti, ale preco toto robi aj pri napojeni na lanku uz fakt netusim (aj ked to robi vyrazne menej).
Da sa niekde v nastaveni zrusit to, aby nepouzival zalozne pripojenie?
Samozrejme Opera mi nic take nerobi a stranky zobrazuje.

Nemyslím že je FF natolik inteligentní že by přepínal připojení podle odezvy :-) Po instalaci si naimportuje nastavení z IE, takže tam je pes zakopán - v IE máš nastaveno, že se má GPRS připojení vytáčet a to se jednorázově importovalo. Kde je to v FF, nevím..