Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem System

Prosím před spuštěním systému se mi objeví na lcd hláška ( NVIDIA Boot Agent ) a až potom to načte windows. Nevím co to je a jestli je to nějakej problém případně jak ho odstranit. Díky.

Nie je to problem, je to pokus o bootovanie z LAN. Ked to nepotrebujes (a kedze nevies co to je, tak to nepotrebujes) tak si v BIOSe mozes vypnut (nastavit Disable) Boot from LAN (LAN PXE), a prip. vyhodit LAN aj z poradia bootovania (boot order) v BIOSe.
Ked ti to nevadi tak nemusis, je to fuk.