Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem taktovani USB

zdracim ,
dost jsem cetl o taktovani usb portu a naslednou zvysenou odezvou hlavne u mysi . jaky mate na to nazor? vyplati se to pri hrani akcnich her ?

1) Kravina
2) Raději si kup pořádnou myš a nevymýšlej ad.1)
3) Při akčních hrách tě lepší odezva myši nezachrání, pokud nemáš v pořádku svoje smysly. Co od toho očekáváš? Zdá se ti stávající odezva pomalá? To bys musel bejt superman. Vzhledem k vteřinové reakci člověka na cestě "vjem -> oko -> mozek -> svaly" ti nějaká milisekunda u myši nepomůže.