Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restartování

Ahoj..mam problém se samovolným restartováním pc..když ho zapnu,tak se furt dokola sám restartuje.V čem může být problém??Někdy to blbne jeden den a druhý už je vše zase v pohodě...ale poslední dobou se to stává často.poradíte co s tím?

Už jsem viděl podobné chování u slabé baterky na motherboardu. Každopádně to vypadá na nějakou HW chybu, to se těžko takhle na dálku zkoumá. Zkontroluj napětí ze zdroje (některé desky to vypisují v Setupu BIOSu), vyměň baterku, vytáhni a očisti kontakty (čistícím lihem nebo isopropylalkoholem) paměťí a všech rozšiřujících desek a jestli máš možnost, zkus vylučovací metodu - třeba vyměň zdroj a testuj...

vypadá to na zdroj. pokud máš starší hlučný shit s 8cm větrákem, poddimenzovaný eurocase a podobný shit, nad ničím neváhej a kup nový pořádný.
pokud ti odejde některý ze stabilizátorů, může sebou vzít mnohem dražší střeva tvého pc (board, paměti, grafiku, disk ...)