Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravidelné sekání u her

Boda 70, 17.02.2009 20:09, Bez kategorie, 0 odpovědí (0 zobrazení)

Při hraní většiny her se mi cca po 3-5 minutách začne hra zasekávat v pravidelných několikasekundových intervalech.Hra pár vteřin jde,pak se na okamžik sekne a zase jde a takhle se to opakuje pořád dokola.Je to dost nepříjemný.Nemáte někdo radu ,nebo tip,jak to vyřešit?Ovladače jsem zkoušel původní i nejnovější.Mám podezření jestli to není teplotou,ale při plné zátěži je teplota grafiky 50-60 stupňů u procesoru je to podobné.To si myslím že není zase ,tak moc.U slabších a jednodušších her sekání nepozoruji.sekají se např.crysis a lepší automobilové a podobné hry.PC je nově přeinstalované,staré 4 měsíce.Moje sestava je:
Amd athlon 64 x2 6400+ socket AM2 box...
2x kingston 2GB 800Mhz DDR2 Non-ecc CL6 dimm...
MSI MB K9N NEO-F V2,AM2,nF520,GL,RAID...
zdroj 500W ATX...
HDD 2x500GB samsung ATA 7200...
GF9600GT PCIe 512MB DDR3 650/1800Mhz...
XP prof. SP3
Děkuji za každou radu.

A teplota procesoru? Ten box chladič se asi pořádně zapotí...

Zkus taky grafiku dodatečně chladit nějakým 12cm větrákem, případně lépe vyřešit cirkulaci vzduchu ve skříni, aby jsi teplotu ještě víc srazil dolů.