Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odkazy mailto

AHOJ mám mozzilu firefox a dnes jsem se přihlásila na můj email a nahoře se mi objevila lišta ,že informace-aplikace seznam email je již přidána jako aplikace pro odkazy typu mailto - co to je? jak se to dá odstranit? díky

Co kdybys napsal PŘESNÉ znění té hlášky nebo ještě lépe sem dal obrázek?

Jinak obecně, mailto: je událost, která se spustí po kliknutí na odkaz s e-mailovou adresou a většinou spustí e-mailového klienta (nař. Outlook Express, Thunderbird, The Bat).