Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prodej mého PC

9/10 známých mi doporučilo ten můj zázrak prodat. Taky jsem se rozhodl,že to bude asi nejlepší. Když jsem říkal,že si chci pořídit novou RAMku (cena cca 1000.-kč), TV kartu (cca 800,-), grafárnu cca 2000,-kč, nový procesor, atd.atd

Asi se mi to nevyplatí, ale nevím jakou cenu bych nadhodil u toho mojeho pro začátek.
Co myslíte, dalo by se to prodat tak za 5000,-kč

Prý ať si nechám poskládat nový PC a že pro moje potřeby se vlezu do 10000,- kč v pohodě, mohli by jste mi dát nějaké tipy podle čeho vybírat?
děkuji
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

No pět tisíc za to nedostaneš /jedině s nějakým zánovním LCD monitorem/. Za pět tisíc co máš v kasičce toho moc nedostaneš.

Připadá mi že ani nevíš jestli ten nový pc chceš a ceny jdou zrovna teď řádně nahoru každý den tak počkej až se slevní. Na nový si nachystej osum a potom až prodáš ten starý dokoupíš třeba grafiku.

bojím se pouze toho že, co když budu muset pak koupit např. nový zdroj, novou graficjou kartu, nějaké další potřebné věci a budu pak na částce kolem 10000,-kč a za tu cenu by se mohl možná poskládat novy počítač
nebo se velice mýlím?
anebo jinak, myslíte že bych se mohl sám pustit do toho,že bych si nakoupil nové věci co je potřeba na upgrade a sám si to překopat?
není na tom něco co bych mohl pokazit?

např. nový zdroj, novou graficjou kartu

To už hraničí s absencí zdravýho rozumu!
Buď si kup tu jednu posranou paměť a nebudeš potřebovat žádný další kraviny (ani zdroj, ani grafiku) a budeš to mít jen na internet, nebo si kup celej novej počítač, protože ani po upgradu ten tvůj stávající krám nebude vhodnej na nic jinýho, než na internet. Smiř se s tím - buď

stávající PC + paměť = internet (žádný hry),
nebo
novej PC = internet + hry.

Jestli tohle nepochopíš a furt budeš špekulovat, tak zasloužíš navěky zůstat u toho šrotu, co teď máš.

92% ?
ale ještě jsem nedostal dostačující odpovědi, jakou grafárnu si pořídit abych ji mohl bezperoblémů nainstalovat.
Takže pokud mi perfektně odpovíte a poradíte tak vám budu vděčný,ale zatím jste mi na tento dotaz neodpověděli
kdybych měl možnost si to zjistit jinde ptám se tam, ale tady je to "superforum" ale někdy nedostanu odpověď
děkuji, že mi nevyskočí hodnocení na 95%

RAM jo to je vyřešeno(za to díky),jen vyhledávám kde ji koupím nejlevněji.
zatím to vypadá že nejlevnji lze sehnat na aukru ale zase nevím zda záleží na výrobci či nikoliv, nějaké bych měl vyhlédnutou ale uvidíme na kolik s eto může cenově vyšplhat :
ta jedna by byla - http://www.aukro.cz/item557675104_1gb_kingmax_ddr_ 400mhz.html

a ta druhá - http://www.aukro.cz/item560099808_ram_a_data_1gb_d dr_pc400_3200.html

ještě jsem nedostal dostačující odpovědi, jakou grafárnu si pořídit

a možná ani nedostaneš. Máš dotaz nadepsaný "prodej mého PC". Z toho nikdo nepozná, že chceš poradit nákup a ne prodat. Já jsem nakoukl, jakej šrot je na prodej.

tady je to "superforum"

nemusíš si mazat indulonu na hlavu, třeba by stačilo se normálně zeptat