Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Opera vs. Mozilla

Zdravím, zajímalo by mě který z těchto 2 prohlížečů je nejlepší, zajímali by mě vaše názory a jak to je rychloste(myslím načítaní stránek atd..)
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Opera je jednoznačne rychlejšia, co mi ale na nej nesedí je ovladanie. No to je vec zvyku. Osobne použivam Firefox hlavne kvôli pluginom, su super vec. Urobiš si s nimi Firefox s funkciami aké chceš.

Mozilla ti zpomaluje net(počítač), Opera ti nezpomaluje net (počítač). Já tedy nevím, ale být tebou bych z toho vyvodil, že ti Mozilla zpomaluje počítač. Jestli to má "cenu", to je snad na tobě? Někteří fanboys jsou při pohledu na lišku se zeměkoulí natolik v rauši, že by ji nevyměnili za nic, i kdyby už na tom počítači nic jiného nespustili.

Tahle diskuze strácí smysl ?? Základní otázka byla jakej prohlížeč a končí to u formátu Systému... to je trochu mimo :-D Jinak . Tím že přeinstaluješ Wokna si nepomůžeš. Stejně je za chvíli zabarikáduješ...

Tedy jestli ti pomůže má zkušenost průměrného uživatele: pokud jsem si u sebe všimnul tak FF mi pomaleji startuje nežli Opera. Jinak rozdíl mezi nimi je, ale asi ne takový aby bylo možno říci TEN je lepší nežli onen. Myslím, že při dnešních objemech ram je to jedno kolik zabírá který prohlížeč pamětí(možná se pletu).
Pokud jsi pečlivě četl odpovědi na Tvou otázku, každopádně jsi asi už přišel na to, že Tobě asi nepomůže žádný super rychlý prohlížeč protože ti PC zpomaluje úplně něco jiného. Tedy se zamysli a polož dotaz jinak.