Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 2008 server a přístup na internet

dobry den,
Mam tu takový problém - nemůžu se dostat na internet s Win2008serveru, v exploreru se akorat zobrazi hlaska Stranku nelze zobrazit a konec.
Sit jako takova funguje a je vse spravne nastaveno, ping na IP adresu i jmeno funguje. Jde o cistou instalaci, takze vit apod. vylucuji, firewall je vypnut.
Napada vas neco ?
Diky

Win server ? Prečo WIN server ? servery sú zamerne napísane tak aby sa všetko osobitne zakazovalo či povoľovalo aby na všetko platilo nejake pravidlo.

Tak " ja študoval a študoval ... alebo si daj ako všetci XP

OK, odpovim poporade :
- jiny prohlizec jsem nezkousel
- proc server - protoze to server je, drive tam byla SAMBA, bohuzel jeden jediny program je tak uzasne napsany ze rychlost pri souborovem pristupu byla katastrofalni a protoze je pro nas dost dulezity, resilo se to pres terminalovy pristup. Jenom tak je to pouzitelne.
- internet tam NEPOTREBUJI, neni duvod, akorat ze ten jeden jediny program potrebuje v nove verzi aktivaci pres net a to proste nejde.
Proto se ptam na co se podivat, ja netvrdim ze mam nastavene VSE spravne, ale pokud me sit jako takova funguje, funguje me sdileni tiskaren, pristup k souborum, k serveru se pripojim pres TS, do internetu si pingu, funguje me DNS tak si myslim, ze veci kolem site mam nastavene spravne a resim jen ty serverovy zalezitosti.
Proto se ptam na radu nebo mirne nakopnuti.

Co ti mam napsat ? Nechapu to taky.
Povolil jsem uplne vse, snizil jsem zabezpeceni na minimum, zacal jit
www.seznam.cz, google, dostal jsem se i na stranky toho softu co potrtebuju. Ale namatkou trebas
www.money.cz a vsechny odkazy na nem JEDOU, krome odkazu ESHOP !
Jiny PC, pripojeny na stejne siti jede bez problemu. Pripojeni je pres router, ale v tom problem nevidim.
Porad to vidim na neco v zabezpeceni.