Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem adsl, ale ne od o2

hledám nějaký spolehlivý internet, abych mohl volat přes voip. Jako nejspolehlivější se mi zdá adsl, ale radsi bych to nechtel od o2, abych neplatil za pevnou linku. Ja se v tom sice dost blbě orientuju, ale pochopil jsem to tak, že si to jde zřídit i např od Radiokomunikaci nebo Volny, a že při tom není potřeba platit za pronájem pevné linky o2 nějaké ty čtyři stovky.
ADSL přes o2 by u nás měl fungovat, nevím ale jak je to s těma ostatníma operátorama - jestli můžou fungovat bez pevné linky o2.

moc se omlouvám, jestli jsem v tom udělal trochu chaos. První vlákno jsem založil předevčírem a zdálo se mi, že už se odebralo na kutě. Chtěl jsem se potom zeptat přímo na adsl a založil jsem včero nový vlákno. To první vlákno pak zase obživlo, takže existovaly obě paralelně. Jestli jsem se provinil proti diskuznímu bontonu, tak je mě to líto. Všechny rady mě ale svým způsobem pomohly se trochu zorientovat, takže moc díky za ně.