Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Set top box + DVD

Byl jsem pověřen, abych zjistil, jestli někdo nemáte zkušenosti s nějakým set to boxem, který funguje zároveň jako DVD přehráváč. Myslím, že nějaké psí kusy ten set top box umět nemusí - v tom se moc neorientuji. Takže moje "zadání" : Průměrný set top box - nemusí být nejlepší ale ne nějaký šunt
: Musí umět přehrávat DVD (nejspíš avi, ale Xvid a DIVx výhodou - to ale nevím jestli bude umět) ... Máte s tím někdo zkušenosti ??

loading...

Taky přemýšlím o tom, že holce do pokoje koupím DVD přehrávač se set top boxem plus nějakou anténu za 300Kč a ruším Kabelovku od UPC za 500Kč měsíčně. Lepší než tahat koaxiál po celém bytě, tak poraďte jak to máte doma, jsem na tohle laik...