Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD - jak vybrat a zapojit?

chci si pořidit nový hdd ale nevim jestli externí nebo interni ale spíš ten interní je levnější a chtěl bych vědět co potřebuju vědět abych vybral správný a taky jestli bych ho zapojil sam nebo radši si to nechat někde zapojit? děkuji předem:-)

Je opravdu problém napsat do předmětu více než tři písmena?
Změna předmětu, původně: hdd (host)

a nebo udělat kompromis a mít tak obojí. ;-)
kup si interní disk (třeba nějakej lepší než máš) ten dej do kompu a pro ten disk z kompu kup externí box .
no a do toho boxu dej ten starší disk a máš to vyřešený.
můžeš ho používat na zálohy a zároveň s ním můžeš chodit po návštěvách a připojovat ho buď přes USB nebo SATA (podle toho jakej box koupíš a jak ti to bude vyhovovat).
osobně myslím že na přetahování stačí jen USB