Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel 2007 - nejde nastavit obecný formát buňky

Ahoj, mám Excel 2007 a v jedný buňce potřebuju mít text 5 Kč a Excel mi tu buňku automaticky zformátuje na formát Měna. Ale já bych potřeboval aby ta buňka měla obecný formát. Když to chci změnit, pořát se tam cpe ta měna. Ale u jiných buněk zase ten formát měna potřebuju. Dík

Změna předmětu, původně: Formát buněk (host)

Natvrdo to změnit jde, ale pak v buňce není 5 Kč, ale jenom 5. Jakmile tam napíšu Kč, tak to buňku zformátuje na Měnu.
A já to Kč v jiných buňkách zase potřebuju, aby to podle toho formátovalo na Měnu.
A jsem BUF, nahrát někam ne web to neumím. :.(

zkus tuto buňku vymazat, pak pravým myšítkem kliknout na buňku a vybrat z nabídky formát buněk a tam (z hlavy to přesně nevím, nejsem doma u svýho kompu takže se to může malinko lišit) si vyber záložku tuším že číslo a z této nabídky vybrat text.
potom do ní můžeš napsat kombinaci čísel a textu a bude to brát všechno jako text.
pokud to tam tu měnu bude cpát pořád tak tu buňku odstraň a naformátuj takto jinou novou prázdnou.

předpokládám že odznačení buňky na panelu nástrojů jsi udělal :?: