Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Úklid v pc

Ahoj,chci se zeptat,jaké programy doporučujete na průběžné čištění pc?Mám CCleaner,SASW a antivir AVAST.

lock. (touchwood)

Nič nepotrebuješ na čistenie ak to nezasviníš.

Neinštaluj každú blbosť, neklikaj na všetko, zakáž automatické prehrávanie z CD/DVD a USB, na internet s nastaveným firewalom. Antivir je dobrá vec, no AVAST radšej nie, keď tak NOD.