Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HDD - "ztrácení" místa na disku

Dobrý den,
Rozhodl jsem se pro defragmentaci disku (po dlouhé době).Když jsem to chtěl zapnout tak mi naskočilo že potřebuji alespoň 15% volného místa.
Tak jsem šel něco vymazat a zjistil jsem že už nemám co vymazávat (dostal sem se asi na 5% volného místa).Ale když sem přemýšlel kam sem mohl nastěhovat tolik bordelu tak mě nic nenapadlo.
Připadá mi jako kdyby se místo ztrácelo.

Chtěl bych se zeptat kde by se mohl schovávat nějaký bordel.
Případně jestli je moje teorie o ztrácení místa možná.

Předem říkám koš sem vysypal a od poslední defragmentace jsem instaloval jenom hry které jsem poctivě odinstalovával.

Mám HDD 80GB rozdělený na dva (tři z toho jeden je RECOVER) 36GB a 36GB

*Doufám že to pochopíte správně (moje vysvětlování neni zrovna nejlepší).

Díky všem:-)

Už jsem to našel
Pravej klik na ikonu systémovýho disku -> Vlastnosti -> Vyčištění disku -> záložka Další možnosti a dole je tlačítko Obnovení systému. Odebereš tím všechny body obnovy, kromě posledního. Musíš být přihlášen s právy administrátora. Postup platí pro WinXP.
Teď jsem to taky po dlouhé době použil, získal jsem 2GB místa.