Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox a ulozeni stranky bez reklam

neregistrovaný - ntspm v nejake predchozi ;-) poradne napsal - viz nize... Mam Firefox 1.0.7, prosel jsem nabidky v horni liste a nenapada me, jak ulozit jen hlavni text, popr. s pripadnym ilustracnim obrazkem. Prosim o nakopnuti spravnym smerem. Diky

"Obcas musim na nektere stranky pouzit IE, ale Czilla nebo Firefox maji vychytavky, ktere mi podstatne ulehcuji napriklad blokovani reklam, pokud si chci stranku ulozit, tak si ji mohu rovnou zeditovat, muzu si cas stranky/ramu (vetsinou je v ni prave text co me zajima a ne reklamni balast) otevrit v dalsi slozce a tak dale"

Já používám plugin screengrab, ale není to pak samozřejmě editovatelné, ukládá se to jako .png. A vzhledem k tomu, že to ukládá jen to, co je vidět na obrazovce (neomezene viditelnou částí), reklamy tam nemám, neboť je mám řádně vyfiltrované.
P.S. v grafickém editoru je pak snadné vyříznou např. jen střed s textem.