Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojeni crt televize s pc

ahoj ,
hodlam se propojit pc s televizi , aby mi na ni sel obraz i zvuk . na televizi jsou jen 3 barevne vystupy . na grafice mam jenom takove cerne kulate . co vse k tomu potrebuji? je mozne mit obraz i zvuk?

Televize má tři výstupy? Nebo myslíš vstupy? A jaké? Scart? S-Video? Cinch?

"Takové černé kulaté" - může být třeba bobek. Napiš přesně typ grafiky, ať nemusíme hádat, jaké má konektory.

Zvuk budeš muset pravděpodobně vyvést do TV ze zvukové karty.

nejspis vstupy . 1 bily a 1 cerveny na zvuk (je tak ikonka noty) a dalsi takovy svetly mozna svetle zluty , mozna svetle zeleny a ten je asi pro obraz bo je tam ikonka obrazovky a v tom nejaky klikihak . grafiku mam nvidii geforce 6600GT - ale za pul roku ji budu menit za nejakou 4850 nebo 4870