Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna Canon MP190 netiskne

Koupil jsem si novou tiskárnu Canon MP190 a nepodařilo se mi na ní nic vytisknout, nainstalováno, zaregistrováno, tiskárna jako samostatná bez PC kopíruje černě i barevně, přez PC můžu naskenovat dokument do PC ale když dám cokoli tisknout tak mi to napíše že za současného stavu tiskárny nelze provést. Nejde ani nastavení hlavy ani čištění trysek, zkoušel jsem použít jiný kábel ale je to stéjné. Nevím jestli nemám něco špatně nastavené, Mám Vistu premium a ještě v ní trochu lítám

ano, pro jistotu jsem to dělal dvakrát, mám obavy že to bude špatná tiskárna,při pokusu o tisk to píše přesně:
vzhledem k aktualnimu stavu tiskarny nelze odeslat tiskova data.zkontrolujte zda je tiskarna zapnuta a pripojena k pocitaci.pokud v tiskarne doslo k chybe,odstrante tuto chybu.tato zprava se muze objevit i v pripade,ze tiskarna funguje spravne a to pokud provedeni nektere z operaci trva prilis dlouho.pokud tato zprava po urcite dobe nezmizi,zastavte tisk a pak spustte tisk znovu. - zrusit tisk -