Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenaběhne Windows

Dobry den

Pri instalovani nove hry a wifi usb a po restartu pc mi pocitac nemuze nabehnout do Windows.Pouze se nastartuje pc a uvodni stranka(ne Win pouze informace o DOS a tak) a pak jenom černá obrazovka a po chvili začne pc pravidelně po urcitych intervalech pískat.Nevite co by s tim mohlo byt a jak dal??

Děkuji za odpovědi

to mi najede tabulka s temito moznosti
stav nouze s praci v siti
stav nouze v systemu MS DOS
pri zavadeni povolit prihlaseni ¨
zapnout rezim VGA
posledni zpravna funkcni konfigurace
obnoveni adresarove sluzby
rezim ladeni
zapnou aut. rezim restartovani pri selhani
spustit system beznym zpusobem

zpet k vyberu operacniho systemu

Nevíme - třeba to mělo svůj den.
---------------------------------
Tohle máš doforoty až to bude pískat:
Spíš bych se zabýval tím pískáním. To znamená, že se BIOSu něco nelíbí (grafárna v háji, paměť namraky ..)

Podle počtu písknutí se dá zjistit co tím říká (beep code). Zjisti verzi biosu (výrobce- zjistíš při startu pc) a třeba tady: http://pcsupport.about.com/od/nonworkingcomponent/ ht/beepcodestb.htm
si klikni na výbraný bios a urči co tomu je.

Tohle je pro AMI například: http://pcsupport.about.com/od/fixtheproblem/a/beep amibios.htm