Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WD Sharespace 2TB - jakou má default IP?

Včera nám došel do firmy WD Sharespace NSS 2x1TB, rozbalil jsem ho, napojil do sítě, spustil ten vyhledávací tool co je na CD, ale ten nic nenašel. Nevíte někdo, jakou má ten krám defaultní IP adresu? V manuálu to není a na netu jsem to nenašel. Dík.

no jméno a heslo je defaultně admin/admin, to je i v manuálu.

S adresou jsem to už zjistil - je přidělovaná dynamicky, ale od našeho DHCP serveru ji dostal až pomalu po hodině, ze zoufalství jsem si pak ještě jednou oskenoval IP adresy a najednou tam byl. Je to divný, notes dostal adresu hned, ale tenhle křáp se ne a ne chytit. Takže už je to OK, značím vyřešeno.