Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi-firemni outlook doma

Ahoj, mam wifi router smcwbr 14-n2 a nevim co vsechno mam nastavit v routeru abych mohl stahovat postu z firemniho serveru pres VPN pripojeni a Outlook 2003. Poradite mi prosim nekdo?

Pokud se pripojis do prace pres VPN, nepotrebujes nic nastavovat a bude to fungovat, jako bys byl v praci.
Muzes si nakonfigurovat outlook na pripojeni pomoci HTTP, pokud je u vas v praci nainstalovana na Exchange podpora. Informace o tom, jak to nainstalovat najdes na firemnim intranetu nebo dostanes od spravce. V outlooku je treba nastavit http proxy a tu ti musi sdelit on.