Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Policie-hackování

Tak mě tak napadlo, jestli se dá u hackingu zjistit, jaké programy má uživatel v PC - a jestli to jsou legály a ne atp. Toho by mohla potom využívat policie ne ??

Zjistí všechno. Normálně přijede komando v neprůstřelných vestách, přilby, lyžařské brýle, s načerněnými obličeji, s PDA, které přesně zjistí místo odkud stahuješ, jaký máš v počítači software a jeho licence.
Pokud máš něco nelegální, rozkopnou dveře a zastřelí ti počítač.
A tiskárna, tu zase proskenují na to co tiskneš. Pokud si tam tiskneš nelegálně barevné fotky učinkujících v muzikálu "Tři Černoši v tunelu", tak i tu. Navíc to vezmou rovnou i se skenerem a jejich technik ti zauzluje všechny kabely, že už to nikdy nerozmotáš (tzv. talibanský křížový samoutahovací uzel).