Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace Windows XP - USB klávesnice

Ahoj.
Mám přeinstalovaný systém Windows XP Home Edition. Ale zdá se mi, že je potřeba ho přeinstalovat znovu. Jenže mám novou klávesnici (USB), která funguje akorát při nabíhání BIOS, ale pak když chci přehodit volbu na bootování z CD tak mi klávesnice nefunguje. Někde jsem myslím četl, že je problém právě v USB klávesnici.

Prosím poradtě mi, jestli se to dá nějak "přenastavit" aby šlo ovládat i s USB klávesnicí.

Děkuji moc:-);-)

Zapni v biosu USB Legacy Support. Případně to budeš mít v Integrated Peripheral jako USB Keyboard Support nebo obdobně.

Mám přeinstalovaný systém Windows XP Home Edition. Ale zdá se mi, že je potřeba ho přeinstalovat znovu.

To jsem nepochopil proč?