Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc pri vyberu notebooku

Dobry den, chtel bych si koupit notebook do 12-14 tisic..S podminkou ze to bude čtyř jádro, 2GB RAM(DDR2) ,HD alespon 240GB, kamera ( staci 0,3Mpx) a WiFi.. dekuju za kazdy příspěvek..(bude to notebook na praci ale rad bych i kvalitnejší graf. kartu..)

Jde o doprodej, ta cena je i s dostupností skutečně reálná, jinde je za také výborných cca 18 000 Kč s DPH, a i za tuto cenu fenomenální, jinak to nejde říci...

Jde o plnohodnotnou platformu Centrino 2, procesor řady P s TDP 25 W, DDR3 paměti, magnéziové výztuhy základny šasi, tichý chod, výborný servis, Lenovácký software...

To je pravda, ale na druhou stranu to u těchto spíše "pracovních" notebooků není svým způsobem nevýhoda...

Samozřejmě z herních důvodů je o kousek lepší volba 6735s s integrovanou solidnější HD 3200 (ovšem také ne na kdovíjak náročné hry, spíše na jednodušší, i když oproti Intel GMA 4500 je to nějakých pár podstatnějších desítek procent +).