Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno QIP Infium - otravuje, že mám neprečítaný mail

Prosím Vás, čo je to za nezmysel? QIP Infium 9026 mi vytrvalo asi raz za hodinu vypisuje, že mám v schránke neprečítaný email. Mám cez Infium vytvorené konto niečo@qip.ru (zrejme interný protokol na spôsob Jabbera, ale nekompatibilný), ale na stránke qip.ru sa mi týmto účtom nikdy nepodarilo prihlásiť. Viete mi poradiť, ako sa tej otravy zbaviť?

Takze, daj si pravy klik na znak QIPu dole pod Contact listom (tam hned vedla kvetinky ICQ). Chod na prvu polozku (nazov tvojho @qip.ru uctu) a v nom mas polozku Open mailbox. A otvori sa ti tvoj mail, ktory sa ti automaticky vytvara, ked si zakladas qip ucet. Aj ked je to v rustine, po chvili sa zorientujes myslim. Inak da sa to s uspechom pouzit na vselijake registracie, kam potom chodi len spam a nic ine. Inak ten QIP (teda jabber/XMPP) ucet sa ti mozno niekedy zide, ked budes chciet komunikovat s niekym, kto ma len jabber (napr. GTalk). Akurat si tam potom zmen detaily svojej osoby (v Infiu sa daju menit detaily pre kazdy protokol zvlast), aby si sa tomu cloveku nezobrazoval len ako cislo (predpokladam, ze mas vytvoreny ucet 123456789@qip.ru)