Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Backdoor.Win32.Sinowal.Kv

Dobrý den,
obracím se na vás protože už nevím jak dál.
Zmíněný vir v nadpisu mi detekoval jak NOD 32 tak i Kaspersky antivir ale oba dva nejsou schopni s ním hnout.Při hledání cesty kde se tento virus nachází jsem našel Device Harddisk 1\DR 1.
Nod 32 mi psal nelze léčit....Kaspersky mi nabídl odstranění ale vzápětí nahlásil Untreated-Postponed.
Děkuji za odpovědi...

díky za rady...zatímco jsem zde čekal na odpověd tak mi poradili jinde použít Dr.Web...a pomohlo...tam kde se Kaspersky nechytal stačilo dát odstranit a restart pc a problém vyřešen...a díky za tip na Superantispyware....našel taky pár věcí.
Zdravím a děkuji.Ahoj