Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k internetu.

jsem připojen k internetu pomocí wi-fi. V počítači mám síťovou kartu, která je napojena na ap, ten na anténu a ta přijímá internet.

Dole na liště ve windows xp mám ikonku "připojení k místní síti". Nedávno jsem reinstaloval wondows a od té doby mi toto připojení nejde "zakázat". Když dám tento příkaz, tak se mi zobrazí hláška: Nyní nelze připojení zakázat. Dané připojení pravděpodobně používá přinejmenším jeden protokol, který nepodporuje technologii plug and play, nebo mohlo být inicializováno jiným uživatelským nebo systémovým účtem.

Nevíte někdo, co s tím? Jenom doplňuji, že na compu mám jen jeden účet a to ten můj a je správcovský.

Díky za jakoukoli radu.
Radek

Jo, jasně, že mám připojenej síťověj kabel. Internet mi funguje bez problémů. Problém je v tom, když ho nechci mít zapnutý a být odpojený od síťě. Když kliknu n atu ikinku, jak říkáš, a dám zakázat připojení, tak mi to odmítne a napíše mi to tu hlášku, co jsem psal do příspěvku nad...